► Wróć do góry

Jeśli czujesz, że mogę Ci w czymś pomóc, napisz do mnie

Zapisz się na spotkanie >

Kwantowy Coaching >

Ustawienia kwantowe >

Ustawienia na figurkach >

Sesje indywidualne >

Moja oferta dla Ciebie

Poznaj moją historię:

Nie po to by ją celebrować, lecz po to by zobaczyć jaką drogę przeszłam..

Bo historię trzeba puścić, pozwolić jej odejść..

 

Moja osobista historia na początku nie była ani radosna, ani kolorowa.

 

Minęło wiele lat zanim dotarłam do miejsca, w którym mogłam szczerze pokochać siebie, moje życie i innych ludzi.

 

Trudne wydarzenia z przeszłości, które towarzyszyły mi od momentu narodzin sprawiły, że nie znosiłam siebie i mojego życia. Byłam skłonna zamienić się na życie z każdym. Nie lubiłam siebie. Nie akceptowałam tego, co było, co przecież sama wybrałam na doświadczenie mojego życia. Wtedy o tym nie wiedziałam.

 

Moja świadomość zaczęła się poszerzać około 15 roku życia, kiedy zaczęłam czytać książki z tematyki samorozwoju, duchowości, fizyki kwantowej, kognitywistyki. Mając 18 lat manifestowałam swoje marzenia szybko i łatwo, ale nadal nie byłam szczęśliwa. Nadal nie lubiłam siebie i spotykało mnie wiele trudnych sytuacji.

 

Kilka lat później kolejne trudne wydarzenia sprawiły, że porzuciłam nauki kognitywne i zanurzyłam się w głęboką duchowość. Joga, wielogodzinne medytacje, cisza, natura.

 

Ten etap mojego życia zaczął przekierowywać moją uwagę do wnętrza.

 

Zaczęłam być coraz bliżej siebie. Zrezygnowałam z jedzenia mięsa, trzy lata później przeszłam na weganizm i od tego momentu zaczęło się doświadczanie poprzez jedzenie. W tym czasie również zaczęłam uzdrawiać moje ciało. Wprowadziłam do mojej diety soki, hodowałam trawę pszeniczną, oczyszczałam ciało. Dużo medytowałam, pracowałam ze światłem, afirmowałam i wizualizowałam. Uzdrowiłam ciało z większości chorób skóry oraz z torbieli. Już nie musiałam iść na operację.

 

Kilka lat później odkryłam surową dietę i głębokie oczyszczanie ciała poprzez żywe jedzenie, posty, pranę. Zrezygnowałam z oglądania telewizji. To był niezwykle głęboki proces poznawania siebie.

 

Doszły różnego rodzaju kursy, warsztaty, w których chętnie brałam udział. Poszerzałam swoją wiedzę poprzez holistyczne podejście do człowieka jako całości. Zafascynowała mnie Totalna Biologia, Metafizyczna Anatomia, EFT, Ho’oponopono, Medycyna Chińska, Ajurweda, ustawienia systemowe.

 

Zaczęłam realizować moje wewnętrzne pragnienia jak np. Szkoła Filmowa i dyplom aktorski.

 

Całkowicie uzdrowiłam moje ciało.

 

Słuchałam mojego wewnętrznego głosu, prowadzenia, otuliłam siebie najczystszą miłością, zrozumieniem. Pisałam poranne strony, oddychałam świadomie, spacerowałam po lesie, praktykowałam w/w metody, chodziłam na ustawienia, pracowałam z ciałem.

 

Moje życie stało się lekkie. Nie przeżywałam już dramatów, nie miałam destrukcyjnych myśli ani zachowań.

 

Zaczęłam zapraszać moją kobiecość. Nosić sukienki, kwiaty, rozpuszczać włosy. Wyszłam z męskiej energii i obudziłam w sobie Boginię. Wołały mnie festiwale, łąki, rzeki.. A ja szłam za tym wołaniem.

 

Zaczęli pojawiać się wokół mnie ludzie, którzy chcieli abym im pomogła.

 

Więc pomagałam.

 

Było ich coraz więcej, a rezultaty współpracy okazały się być niezwykle skuteczne. I tak oto zaczęła się moja praca z drugim człowiekiem.

 

Tę dawną historię zostawiłam i zanurzyłam się w nowej.

 

Dziś kocham siebie, nie chcę już z nikim zamienić się na życie, bo moje życie jest absolutnie wyjątkowe. Jestem zdrowa i szczęśliwa. Kocham moje ciało. Przeszłam tę drogę. Wiem, że i Ty możesz, jeśli zechcesz.

 

Świadomie kreuję swoją rzeczywistość łącząc duchowość i holistyczne podejście do życia z najnowszymi odkryciami nauk kognitywnych i fizyki kwantowej.

 

Każdy z nas ma MOC by zmienić swoje życie.

 

O mnie

Witaj Piękna Istoto,

 

Mam na imię Ewelina i cieszę się, że tu jesteś.

 

Podróż do własnego wnętrza jest fascynującą przygodą i fakt, że czytasz te słowa oznacza, iż Twoja świadoma podróż już się zaczęła.

 

Moje odczuwanie na głębokim poziomie sprawiło, że stałam się towarzyszką podróży wielu osób do ich wnętrza.

 

Jasnoczucie, janowiedzenie i odczytywanie informacji z Pola Morfogenetycznego (inaczej “wiedzące pole”), pozwalają mi swobodnie przemieszczać się między tym co widoczne, a tym co niewidoczne, świadome i nieświadome.

 

Głębia ludzkiej Istoty jest wieczna i bezkresna, a poznawanie siebie ułatwia zabawę w “Życie na Planecie Ziemia”.