„Polecam pracę z Eweliną, ponieważ jest naprawdę skuteczna w tym co robi. Będąc mężczyzną miałem różne myśli i opory zanim się zdecydowałem.
 
Teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Było warto."
 
Piotr 
„Niezwykle otwierająca praca z sobą. Ewelinka jest cudowną osobą, która tworzy piękną przestrzeń do tej pracy. W pełni jej zaufałam i poczułam się zaopiekowana podczas całego procesu.
 
Bardzo polecam każdemu. Trzeba być na to gotowym ale jak już ta gotowość przyjdzie, to nie ma nad czym się zastanawiać. Trzeba działać. A to przyniesie wspaniale efekty.
 
Dziękuję serdecznie za Ciebie w moim życiu"
 
Karolina 
„Sesje u Eweliny zmieniły moje życie.
Wystarczyły 2 miesiące, abym wstała z kolan (jak powiedziała na jednej z nich Ewelinka) i zaczęła żyć. Niby nic takiego się nie zmieniło, a jednocześnie zmieniło się wszystko. Będę wdzięczna do końca życia."
 
Marta
„Ewelina to cudowna duszyczka, która doskonale poprowadziła mnie podczas sesji holistycznej. Pokazało się tak wiele a jeszcze więcej uzdrowiło. Czułam się jakbym była po wieloletnim procesie terapeutycznym,
a minęła zaledwie godzina.
 
Polecam z całego serca. Jej energia i ciepły głos sprawiły, że czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie."
 
Elżbieta
„Ewelino.. sesje z Tobą zmieniły moje życie. Nie wiem czy są słowa, którymi mogłabym określić swoją wdzięczność.
Jesteś niezwykłą terapeutką, niezwykłą osobą.
 
Masz w sobie podkłady ogromnej cierpliwości i pięknej energii.  Nasze sesje to podróż w głąb siebie. Tam gdzie nigdy nie miałam okazji zajrzeć.
 
To mnie uzdrowiło. Uzdrowiło moje demony przeszłości.
Jesteś jak Anioł Stróż. 
Dziękuję Ci za to, że jesteś. 
To ja jestem wdzięczna Ewelina i będę do końca życia"
 
Marysia
„Jetem mamą dwójki dzieci (4 i 8 l), w tym z niepełnosprawnością.  Odkąd dzieci pojawiły się na świecie zapomniałam o sobie. Z każdym rokiem znikałam kawałek po kawałku, odbierając sobie niemal wszystko (czas na samorozwój, na spacer, spotkania ze znajomymi tak bardzo ze praktycznie zniknęli z mojego życia, hobby, pasje...). Poczucie beznadzieji, choroby rodzinne, tempo życia i wyczerpanie ciała i duszy skierowały moje myśli do najciemniejszej doliny. Byłam wrakiem działającym na oparach energii, w określonych schematach. Zatrzymałam się. Chciałam coś zmienić w swoim życiu, najchętniej wszystko i wszystkich w otoczeniu, bo to w innych widziałam problem (w mężu, we wrzeszczących dzieciach, ciasnym mieszkaniu). 
 
Szczęśliwie, w moim życiu pojawiła się Ewelina Jaworska-Stec, dzięki której teraz spoglądam na życie z nadzieją.
Ta cudowna kobieta pomaga odbudować moje Ja.
Ewelina mocno stąpa po ziemi i wie czym jest prawdziwe życie. Dzięki naszym spotkaniom terapeutycznym oraz ustawieniom systemowym powoli dzieją się cuda w moim życiu. Czuję, że nabieram wiatru w żagle choć nadal życie mną miota.
 
Z serca polecam Ewelinę tym, którzy czują, że czas już cos zmienić w sobie."
 
Kasia (37l)
„Wszystkie odpowiedzi każdy ma w sobie. Samemu jednak nie jest lekko je odkryć. Wypuścić. Uwolnić. Przepracować. Ewelina bardzo w tym pomaga.
 
Wkłada serce w swoją pracę i do każdego podchodzi indywidualnie, z szacunkiem i ciepłem. Co pomaga się otworzyć i uzdrowić więcej, to o czym czasem niezręcznie mówić. Miałam 3 ustawienia, w moim życiu zmieniło się to, że ja się zmieniłam. A właściwie stałam się. Powstałam. Pozwoliłam sobie być.
 
Jeśli poczujesz gotowość śmiało pisz do Eweliny "
 
Alicja
„Ustawienia to jakaś magiczna dla mnie przestrzeń, o której dowiedziałam się oglądając  serial „Inna ja". Osobiście doświadczyłam tej magii na sesji ustawień na figurkach u Ewelinki. Bardzo głęboki, piękny i przynoszący namacalne zmiany w życiu proces.
 
Jestem wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć.
Polecam całym sercem pracę z Ewelinką "
 
Aga
„Na sesję do Ewelinki trafiłam w trudnym momencie swojego życia, kiedy straciłam nadzieję, że coś może mi pomóc i coś może się zmienić. Pamiętam jak dwa dni po pierwszej sesji popłakałam się z radości. Bo czułam się jakby ogromny ciężar który nosiłam przez wiele lat został ze mnie zdjęty. Obudziła się też wtedy we mnie nadzieja, że jednak może być dobrze w moim życiu. Kolejne sesje u Ewelinki sprawiały, że czułam się jakbym wychodziła z jakiegoś potwornego mroku. Rozpacz którą w sobie nosiłam i która odbierała chęci do życia odeszła. Pojawiło się dzięki temu miejsce na to żeby wreszcie zacząć żyć. 
 
Jestem ogromnie wdzięczna za zmiany, które zaszły we mnie dzięki sesjom u Ewelinki. Teraz mam wrażenie że widzę i słyszę więcej, bo potrafię skupić się na tym co jest wewnątrz mnie a nie na zewnątrz. 
 
Dzięki sesjom u Ewelinki zrobiłam ogromny postęp w uleczaniu swoich ran.
Z serca dziękuję jej za wsparcie i pomoc które od niej otrzymałam"
 
Iwona
„Ewelinka to cudowna kobieta, od której bije wyjątkowa energia i wielkie serce. Bardzo mi pomogła, pokazała, że może być lepiej w momencie kiedy było bardzo źle.
 
To niesamowite jak już po pierwszym spotkaniu poczułam, że cały ciężar z którym przyszłam gdzieś zniknął. Poczułam się tak lekko, z wielką nadzieją na lepsze jutro. Z całego serca polecam i bardzo, bardzo Ci dziękuję Ewelinko za pomoc w odkrywaniu siebie "
 
Marta
„Praca z Tobą pomogła zajrzeć w głąb siebie, co nie było łatwym procesem, ale Twoje wsparcie i prowadzenie przez ten proces był niesamowity i przyniósł niezapomniany efekt, który odmienił moje życie i postrzeganie siebie.  Jestem Ci wdzięczna, odmieniłaś moje życie  i postrzeganie siebie.
 
Polecam każdemu ten proces. Przed terapią było mi ciężko przebywać ze sobą, po terapii pojechałam sama na wakacje i cieszyłam się swoją obecność ;) 
Jesteś najlepsza"
 
Magda
„Kilka sesji, które odbyłam z Eweliną bardzo otworzyły  mi oczy.
Zrozumiałam tak wiele rzeczy, które były dla mnie bardzo trudne i doprowadzały mnie do rozpaczy.
Teraz myśli o tych sprawach są zwyczajnymi myślami,
nie przeżywam już emocjonalnie wydarzeń z przeszłości. 
„Kontakt" z dzieckiem w sobie przyniósł mi więcej ukojenia, zrozumienia i zaakceptowania spraw niż miało to miejsce na zwykłej psychoterapii...
Ewelina jest najcudowniejszą osobą, która poprowadziła mnie przez wiele trudów z lekkością, mogę nawet powiedzieć, że jest opiekunką duszy, bo tak właśnie się czułam podczas sesji. Polecam z całego serca!"
 
Ola
„Dziękuję losowi za Ciebie, Ewelina!
 
Dlaczego?
Bo dzięki Tobie uwolniłam się od wielkiego ciężaru, który ciągnęłam  za sobą wiele lat. Naprawdę - otworzyłaś mi oczy na historię mojej rodziny, która mnie naznaczyła.
Nie mówiłam Ci tego, ale po sesji z Tobą tak mi się wszystko poukładało w głowie i w życiu, że po prostu przestałam się bać. Miałam problem zawodowy, a nagle tydzień po sesji  2 firmy zaczęły o mnie walczyć.
Nie wiedziałam, co się dzieje. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Oczywiście nie jest tak, że jest idealnie. Nie jest, ale nie oczekiwałam tego. Jest po prostu dużo lepiej. Teraz każda moja przyjaciółka mówi  mi, że stałam się dużo silniejsza i pewna siebie. To Twoja zasługa, bo przestałam patrzeć na stratę   i skupiłam się na swoich zasobach.   
Bardzo Ci za to dziękuję!
Wszyscy powinni wiedzieć, jakie cuda potrafisz zdziałać w życiu.  Sesja z Tobą to naprawde dobrze zainwestowane pieniądze!!"
 
Kamila

Opinie